Wasza rozmowa i znajomość powinna rozwijać

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
art

Pamiętasz, co powiedział Alberto Tomba na konferencji prasowej analizując przebieg zawodów: „nie umiem odkryć słów, aby opisać moją wspaniałą jazdę” lub Tiger Woods po przegranym turnieju - „grałem bardzo dobrze, wiatr i warunki były niekorzystne”. „Masz piękne paznokcie - prawdziwe?” I nie wolno Kobiety i mężczyźni przestać się przy tym uśmiechać, bardzo dużo uśmiechać 🙂 Komplement zabarwiony ironią oczyszcza atmosferę, niemniej jednak uważaj w dozowaniu. Jeżeli okażesz jej zainteresowanie odbierze Cię zaraz jako osobę sympatyczną.

Wasza rozmowa i znajomość powinna rozwijać się swobodnie i nierozsądnie jest tu cokolwiek przyspieszać. Kto wie, ma możliwość aktualnie robi Kobiety i mężczyźni test „A Ty?” (czyli liczy sekundy i minuty od spotkania do chwili, gdy okażesz jej po raz pierwszy pełne zainteresowanie i zapytasz nią samą, jej styl, jej chęci?) Nie zaszkodzi kilka ciekawych gadżetów jak na przykład ciekawy zegarek, długopis, portfel, nie zapomnij odpowiednim zapachu.

Bez względu na to, czy to jest pierwsza, czy już kolejna randka, pamiętaj tym, aby cały czas starać się iść do przodu. Jej Niedoszły Były zaczął się fascynować i opowiadać jej pochodzeniu tolkienowskiego języka elfów oraz nieścisłościach między filmem a książką. Postaraj się wyważyć i zadaj sobie pytanie: w jakich ciuchach wyglądam najlepiej i co chcę swoim wizerunkiem kobiecie przekazać?

Jeśli ktoś jest ubrany w stare, sprane i niepierwszej czystości rzeczy, co można pomyśleć takim mężczyźnie? Kiedyś mój znajomy powiedział coś takiego: „żeby tylko kobity wiedziały czego chcią i powiedziały tym wprost”. Na tym filmiku widać, że kakadu jest wkurzona, że koleś rozwalił klatkę 😀 Domowe papugi czują się bezpiecznie w swoich klatkach.