W sumie miałam okazje wypuścić do

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
art

I pewnie nierzadko dopinaja swego, bo swatanie nadal jest wsrod Chinczykow popularne.

Przyszli (lub niedoszli) tesciowie aranzuja randki dla niczego nieswiadomego potomstwa. Wielu szuka szczescia w telewizji: popularne sa programy randkowe, gdzie panie wybieraja panow lub odwrotnie. Teledyski pelne sa nieszczesliwych kochankow: dziewczyny wyplakujace sie w poduszke i chlopcy z lzami w oczach to standard.

Wyszla za maz, bo z jej wczesniejsza wielka miloscia cos nie wyszlo… A latka lecialy, miala juz cale 24 i wciaz byla na garnuszku u rodzicow. Wyjątek stanowi dział „Cztery strony świata”, w którym zamieszczone zdjęcia pochodzą z internetowych zbiorów zdjęć z wolną licencją (przy każdym zdjęciu w tym dziale jest odpowiednia informacja na ten temat). Zdjęcia oraz tekst, prezentowane na tym blogu są wyłączną własnością autora, czyli mnie.

Jesli tego nie zrobię będę musial wyciąć drzewo bo juz niebezpieczne pęka pień nadwyrężony przez tego „pięknego” owada.Pomocy!!! Drzewo jest stare i szkoda mi go. Jest drążone przez larwy tego owada. Nie chodzi jednak to, że zanikają dęby, tylko to, że powinienem sprecyzować, że chodzi stare dęby i to też właśnie zamierzam uzupełnić.

W sumie miałam okazje wypuścić do ogrodu 12 tych pięknych owadów, chociaż nie wiedziałam ze są pod ścisła ochrona. Jeśli wszystko dalej pójdzie w tym kierunku, może się to stać nieuniknione. Przeważnie wybierają stare drzewa, ale zdarza im się też gustować w młodszych rocznikach.

Wonnice interesują się wilgotnymi środowiskami nie tylko ze względu na rosnące tam kwiaty. Poza tym, wonnice mogą również zlizywać wyciekający z drzew sok, oraz ten pochodzący z fermentujących owoców.