Sex Oferty

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
art

Sex Oferty

Trzcianka owo miasto, które położone jest w województwie wielkopolskim. Mam 2 kolegów którzy wspólnie posunęli 1 koleżankę i raczej był to dla nich wszystkich eksperyment bo już nikt do tematu nie wraca. Ogólnie stwierdzili, że mają kaca moralnego a jeden z kumpli stwierdził, że to jego najgorszy seks w życiu a sporo już przeżył. Koleżanka ma teraz stałego partnera i też raczej dumna z siebie nie jest.

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami, w niewielkim miasteczku na Pomorzu Zachodnim żyła sobie pewna dziewczynka. Miała już 16 lat, a wciąż była dziewicą, co martwiło niepomiernie wszystkich lubieżników w owym miasteczku, oglądających się łakomie za jej rozkwitającą kobiecością, jak i ją samą. Aczkolwiek, rozkwit ten nie był może całkiem taki, jak owe dziewczątko życzyłoby sobie w swych erotycznych snach, gdyż jej biust był bardzo niewielki i stanik rozmiaru 70 A w zupełności, a nawet niejako na wyrost, zaspokajał jej potrzeby ubraniowe w tak ważkim segmencie, jak bielizna damska. Z drugiej strony, sytuacja ta miała i swoje plusy, gdyż można było w zasadzie obejść się i bez stanika, co też roztrzepanej pannicy od czasu do czasu się zdarzało.

Wujek lat 43 lat, rozwodnik, stabilne zatrudnienie, pensja 2100-2400, kredyt prawie spłacony (nie we frankach), mieszkanie 41metrów centrum katowic, , vw passat 2003 kombi, katolik, alimenty jeszcze przez rok (1 dziecko), alkohol weekendowo i od święta, niepalący, szczery czuły i romantyczny.

Pamiętam, jak w ósme urodziny pojechaliśmy z tatą rowerami do mojej koleżanki, Natalki. Chciałyśmy z Natalką znaleźć jej mamę, która w lesie zbierała poziomki. Mimo że byłyśmy na poziomkowym polu tysiące razy, to jakimś sposobem zabłądziłyśmy i pół dnia błąkałyśmy się suchym pysku, szukając drogi powrotnej.

Chętnie zaprosimy chłopaka na miły wieczór ze śniadankiem. Mąż uwielbia jak kocham się z innym facetem, jak pieści moje ciało, kocha się ze mną od przodu. Ja uwielbiam jak obcy mężczyzna tryska we mnie zalewając moje wnętrze ciepłym soczkiem a potem pieści moją łechtaczkę. Wtedy mój mąż wkracza do akcji i wbija swój penis w odbyt mojego nowego kochanka. Piszcie chłopcy jesteśmy gotowi na spotkania.